30 روز تخفیف دوره

فرصت باقیمانده

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

بازگشایی پایگاه آموزشی حامی صنعت

بازگشت حامی صنعت
پس از تغییرات بنیادین در کادر شرکت و مهاجرت دوستان عزیزمان که از سال 1394 در قالب وبسایت‌های EXPERT ME و شرکت حامی صنعت گستر با آنها همکاری داشتیم اکنون توفیق یافته‌ایم با تیمی جدید پایگاه علمی، آموزشی حامی صنعت را باز راه اندازی نماییم باشد که به لطف خدای بزرگ ما را یاری بفرمایید.

فهرست مطالب

قصه شروع و پایان دوره اول

در سال 1394 اولین بار با تاسیس وبسایت Expert Me تلاش نمودیم تا دوستان جدیدی از طریق دروازه‌های دنیای اینترنت و آموزش مدرن بر بستر وب، به ما ملحق شوند. در سال 1399 با تاسیس شرکت حامی صنعت گستر با جمعی از دوستان عزیزمان توانستیم به طور رسمی تری این مهم را محقق نماییم و علاوه بر دنیای آموزش مدرن، خدمات بی نظیری را به کارخانجات، دانشگاه ها و دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی داشته باشیم، با ورود به دوره کرونا توانستیم به کمک ارتباطات گسترده دانشگاهی و صنعتی در حوزه تولید ضدعفونی کننده فعالیت نماییم تا به دوران پسا کرونا رسیدیم. پس از آن با مهاجرت دوستان عزیزمان این حلقه اندک زمانی گسسته شد و توفیق خدمات رسانی به این خانواده بزرگ بیش از 30 هزار نفری متوقف گردید.

قصه شروع دوباره

پس از مدتی فعالیت در قالب وبسایت‌های بازار بزرگ و آکادمی آموزشی، هم اینک در سال 1403 وبسایت پایگاه آموزشی شرکت حامی صنعت با کادری جدید و توانمند مجددا بازگشایی گردید تا بتواند جامعه فارسی زبان سراسر جهان را بار دیگر دوره هم بر سر میز آموزش مدرن ترندهای جهانی گرد آورد. تمام آنچه در گذشته اندوخته شده و تجربه گردیده بود اینک در قالب جدیدی با نگاهی نو و اندیشه های مدرن باز عرضه می گردد تا بتواند شما را که اعضای به حق این خانواده بزرگ هستید دور هم گرد آورد و با آخرین پیشرفت های جهانی هم گام سازد.

خانواده حامی صنعت

شما به عنوان ارزشمندترین حلقه این کانون بزرگ، بدانید که تمام اعضای حامی صنعت با تمام توان، پتانسیل ها و توانمندی‌هایشان ایستاده‌اند تا خلا میان دانشگاه و صنعت را برای شما پر کنند. ما با تمام توان به برقراری روابط با کارخانه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و صنعتی روابط محکمی ایجاد نموده‌ایم تا بتوانیم بهترین مسیر را برای افراد توانمند ایجاد نماییم و برای هر کسی که فکر میکند اعتماد به نفس حضور در جوامع صنعتی را ندارد با آموزه هایمان امکان توانمند شدن را برایش فراهم نماییم. امید داریم توسعه این مسیر که نزدیک به یک دهه است آغاز شده با حضور شما هر روز پر رنگ تر از قبل گردد.